addpluspedals

ADD+ Crybaby Mod

Pedala 3 adet eklentimiz oluyor. 1- Açık-kapalı konumunu belli eden On-off led ekliyoruz 2-Truebypass a dönüştürüyoruz.3-Dört farklı tonun olduğu komitatör ekliyoruz.
           ( 1-Soft Wah 2-Stock Tonu 3-Jimi Hendrix 4-Hard Wah. )

Fiyat :750tl

addpluspedals

ADD+ Boss SD-1 Mod

Bu pedal TubeScreamer tabanlı bir pedaldır. Bu yüzden pedalı tube screamer veya fulldrive2 pedalına dönüştürmek oldukça kolaydır. SD-1 e iki farklı mod yapıyoruz. Birinde pedal TS diğerinde Fulldrive2 ye ton olarak yaklaştırılıyor. Yandaki switch'lerden birisi boost diğeride a-simetrik ve simetrik drive modları arasında geçiş yapmanızı sağlıyor.
(Fotoğrafdaki sd-1 ayrıca truebypass yapılmıştır.)

Fiyat :750tl

addpluspedals

ADD+ Boss DS-1 Mod

Pedalın yanındaki switch sayesinde iki farklı drive modu oluyor. Biri sert bir overdrive diğeri ise klasik bir distortion şeklindedir. Stock haline göre gereksiz buzz soundunu daha smooth bir drive a dönüştürüyoruz. Bu sayede solo için daha kullanışlı bir haline geliyor.

Fiyat :750tl

addpluspedals

ADD+ Boss MT2 Mod

2 farklı drive modu eklediğimiz bu pedalda sol yandaki switch üst konumdayken stock haline göre parlak (presence leri artmış) ve harmoniklere çok daha rahat cevap veren bir konumda oluyor. Switch alt konumda iken basları güçleniyor. Yapılan mod sonucu EQ ayarları stock haline göre daha kararlı ve etkin hale getiriliyor. Bizce kattığımız en önemli fark. Stock halinde pedalın power akorlarda gerçekleşen dip sesleri ve tel hışırdamaları yok edilip daha temiz bir ritim tonu elde etmenizi sağlamış olmamız.

Fiyat :750tl

addpluspedals

ADD+ Rat Mod

RAT mod: Sağ tarafına 4 konumlu komitatör. Sol tarafta 3 konumlu switch ekleniyor.Bu mod sayesinde 9 farklı sound elde edilebiliyor.
3 konumlu switch - Clipping şeklini değiştiriyor.( hardclipping, none, softclipping)
4 konumlu komitatör clipping diyotlarını değiştiriyor.
Eski modelleri truebypass değildi. Eğer pedalınızda 9 bacaklı switch yoksa değiştirerek truebypass a dönüştürüyoruz.

Fiyat :750tl

addpluspedals

ADD+ Ibanez TS-9 Fulltone Fulldrive2 Mosfet mod

İbanez TubeScreamer Fulltone Fulldrive2 Mosfet mod :
Fulldrive2 pedalı normalde Tube Screamer modifiyesi bir pedaldır. Fulldrive2 pedalında 4 farklı drive soundu vardır. Pedalın üzerindeki 2 switch sayesinde bu tonlar arasında geçiş yapılır. Bunlardan biri tamamen TS soundudur. Yandaki resimdeki TS de fulltone daki bu iki switch'i ekledik.
(Fotoğraftaki ts-9 ayrıca truebypass yapılmıştır.)

Fiyat :750tl

addpluspedals

ADD+ Boss TR-2 Mod

Tizlerinin biraz mat olması sorunu çözülüyor. Pedalın açık olması konumunda gerçekleşen volume düşme sorunu gain knob u eklenerek çözülüyor.
(Fotoğrafdaki tr-2 ayrıca truebypass da yapılmıştır.)

Fiyat :750tl

addpluspedals
Adres

Halitziya Bul. No:72 B04
Taner işhanı Çankaya
İzmir / TURKEY

iletişim

Email:
info@addpluspedals.com
addpluspedals@gmail.com
ati_tan@yahoo.com

WhatsApp:+ 90 535 960 84 33
CELL: + 90 535 960 84 33
PHONE: + 90 232 445 00 10

Online Satış
sahibinden    WHATSAPP
Dil Seçeneği